Ülkemizde maddi sıkıntılar yaşayan, ay ay mali durumunu toparlayamayan ve acilen ödemesi gereken borçları olan kişiler ne yapacağını şaşırarak, tefecilerin eline düşmektedir. Yapılabilecek maddi desteklerin çoğundan haberdar olmayan kişilerin yaptığı bu yanlışlık, içinden çıkılamayacak kadar büyük bir sonuç doğurabilir. Günümüzde birçok finansal yardım yapan kuruluş vardır. Bizlerde bu kuruluşların en eski ve en sistemli hizmetini veren firmalardan biriyiz.

Neden Tefecilere Başvurmamalısınız?

Tefecilerin mantığında kısa sürede çok para kazanmak vardır. Bu nedenle sizlerden alabilecekleri kadar çok parayı, çok kısa sürede temin etmeye çalışırlar. Bunu yapabilmek için de yasal yöntemlere başvurdukları için, asla ellerinden kurtulmak mümkün değildir. İhtiyacınız olan tutar ne kadar olursa olsun, bu tutarın en az iki katını sizlerden isterler. Üstelik bir de buna ek olarak sizlerden %20 gibi bir oranda komisyon alırlar. Örneğin 10 bin liraya ihtiyacınız varsa, faiz ile 20 bin lira ödemenizi isterler. Ve sizlere 6 bin lira verirler. Yani bu paranın faizli tutarının %20 si alınarak (4 bin lira) size kalan tutar verilir. Yani verilen para sizin ihtiyacınızı tam olarak karşılayamayacağı gibi, size külfet yaratır. Ayrıca tefeciler sizlerle tek senet yaparlar ve ödemenin tek seferde gerçekleştirilmesini isterler. Herhangi bir gecikme olduğunda da direkt olarak senedinizi işleme koyarlar. Tek senet olduğu için bu zamana kadar yapılmış olan ödemelerde yeniden tahsil edilir.

İşte tüm bu nedenlerle tefecilere gerek yok, bize ulaşın. Bizler sizlere ekstra faiz oranı uygulamadan kredi veririz. Ve sizleri daha da mali sıkıntılar içerisine sokmayız. Üstelik sıralı senet sistemiyle ödeme yapacağınız için, senet sayınızı da buna göre belirleriz. Sizlerden aldığımız tek ücret, düşük oranda bir komisyon bedelidir. Bu da yaptığımız hizmet için kazanacağımız tutardır.

Her iki durumu da karşılaştırdığınız zaman bizimle çalışmak sizlere müthiş bir avantaj sağlayacaktır. Bu nedenle tüm kredi ihtiyaçlarınız için, çeşitli kredi hizmetlerimiz ile siz müşterilerimizin yanındayız. Sizlerinde böyle bir ihtiyacı varsa, tek yapmanız gereken bizlere ulaşmak olacaktır.