Günümüzde öğrenci olmak maddi anlamda güç isteyen bir durumdur. Çünkü neredeyse artık her şehirde üniversiteler açılmıştır ve üniversite okumak için başka şehirlere gitmek olası bir ihtimaldir. Eskiden öğrenciler değerliydi. Çünkü az bulunurdu. Fakat artık herkes üniversite eğitimi aldığı için öğrencinin o değerli havası da son buldu. Ve artık üniversite öğrencilerine yardım etmekten ziyade, onlara parasal anlamda daha çok yüklenmek moda oldu. Özellikle gidilen şehirlerde üniversite öğrencilerinin kalmaları hedeflenerek yapılan apartların fiyatları, oldukça arttırıldı. Tüm bunlar düşünüldüğünde artık üniversite öğrencileri de borç sahibi insanlar haline geldi. Eğer sizlerde borçlar ile mücadele eden bir öğrenciyseniz, artık borçlarınızı düşünmenize gerek yok desek?

Bizler özellikle öğrenciler için eşi benzeri bulunmayan bir kredi kampanyasına imza attık. Bu nedenle artık öğrencilerin borçları için endişe etmelerine gerek yoktur. Bildiğiniz gibi bankalar üniversite öğrencilerine kredi vermemektedirler. Elbette bunun sebebi, gelir belgesine sahip olmamalarıdır.

Nasıl Kredi Alabilirim?

Siz de bir üniversite öğrencisiyseniz ve kredi almak istiyorsanız, sayfamızdaki başvuru formunu doldurarak bizlere göndermeniz, başvuru sürecinizin ilk adımıdır. Başvuru formundaki her alanın doldurulması zorunludur, bilhassa cep telefonu numarası doğru şekilde verilmelidir. Çünkü bizler başvuru formunuzu inceledikten sonra, cep telefonu numaranız ile sizlere ulaşıyoruz. Böylece kredilerinizin şartları, miktarları ve vadeleri hakkında konuşabiliyoruz.

Sizlere net bir kredi miktarı, net bir vade oranı verememekle birlikte, bunun her öğrenciye göre değişeceğini ifade edelim. Çünkü alınacak kredinin miktarından cinsine kadar ya da bu kredinin ne için kullanılacağına kadar her türlü detay firmamız için önem teşkil etmektedir.

Öğrenciye Kredi Başvurusu

Başvurularınızın onayı sizlere iletildikten sonra sizleri firmamıza davet ediyoruz. Firmamızda gereken konuları konuşarak anlaşma sağlıyoruz. Ve bunun sonucunda senet imzalıyoruz. Bu senet sayesinde borcunuz resmiyet kazanacak ve ödemeleriniz vadelere bölünecektir. Bu nedenle senet dışında bir işlem yapabilmemiz söz konusu değildir. Ödemelerinizi de en fazla 48 aya kadar vadelendirebiliyoruz. Bu şartlar altında sizlere krediniz sağlanıyor ve yapılabilecek tüm kolaylıklar ve indirimler ile ödemelerde zorlanmanızın da önüne geçilmiş oluyor.