Paraya ihtiyacı olanların artık üzülmesine ve çözüm yolu aramasına gerek yok. Çünkü bankamız borç para bulmak isteyen herkese son derece uygun koşullarda kredi çıkartma hizmeti vermektedir.

Bu hizmet kapsamında şirketimiz talep ettiğiniz herhangi bankadan kredi çıkartmakta ve de bu şekilde para sıkıntınızı çözmektedir. Bu aşamada talep ettiğimiz komisyon oranları ve vade süreleri ise borç para alacağınız bankaya göre değişmekte ve aşağıdaki listede belirtildiği gibi olmaktadır.

  1. Akbank: Bu banka kredi verme aşamasında son derece sıkı ve temkinli davrandığı için firmamız da kredi çıkartma aşamasında alacağınız kredi üzerinden yüzde kırk komisyon talep etmekte vade süresi ise tamamen sizin şartlarınıza göre belirlenmektedir.
  2. Alternatif Bank: Bu bankadan kredi almak çok da zor olmadığı için alacağınız para üzerinden yüzde on beş oranında komisyon talep edilmekte ve vade süresi de altmış aya kadar uzatılabilmektedir.
  3. Burgan Bank: Düşük komisyon oranı ile kredi almak isteyen kullanıcılarımızın tercih edebileceği bankalardan biri de adı geçen bu banka olmak ile beraber talep edilen ödeme yüzde on oranında olmaktadır.
  4. Denizbank: Ülkemizin en büyük bankalarından biri olduğu için kredi çıkartmak çok da kolay olmamakta ve bu yüzden talep edilen komisyon oranı yüzde otuz beş olmaktadır.
  5. Garanti Bankası: Bu bankadan kredi almak isteyen ve bu konuda da hizmet talep eden müşterilerimizin de yine yüzde kırk oranında komisyon ödemesi gerekmektedir. Çünkü söz konusu olan bu banka da son derece zor koşullarda kredi taleplerini onaylamaktadır.
  6. Halk Bankası: Devlet bankası olması nedeni ile kredi çıkartmak ve bu yerden borç para almak bir hayli zor olmaktadır. Bu sebepten dolayı yüzde kırk oranında komisyon talep edilmektedir.
  7. Odeabank: Ortalama bir komisyon oranı ile ve nispeten daha iyi bir bankadan kredi almak için Odeabank deyim yerinde ise biçilmiş kaftan olmaktadır. yüzde yirmi oranında komisyon ve dilediğiniz uzunlukta komisyon ile bu yerden kredi çıkarttırabilirsiniz.