Bankaların tutumu ve uygulamakta oldukları kredi notu sistemi bilindiği üzere pek çok kişiyi mağdur etmektedir. Ancak bu konuda problem yaşayan kişilerin imdadına firmamız yetişmekte ve “kredinizi biz çekelim siz ödeyin” sloganı ile sunmakta oldukları hizmet ile para sıkıntısı çeken herkesin imdadına yetişmektedir. Üstelik kredi vereceği kişiler konusunda da son derece esnek davranmakta ve mevcut maddi ve finansal durumunuz ile ilgilenmeksizin hizmet sunmaktadır.

Biz Kredinizi Çekelim Siz Ödeyin

Firmamızın temel amacı ihtiyaç duyun herkese kredi vermek olduğu için hiçbir şart öne sürmeksizin yardımınıza koşmaktadır. Öyle ki bizim aracılığımız ile icra takibinde olan, işsiz, öğrenci, ev hanımı, kredi notu düşük ya da kara listede olan kişiler bile borç para bulabilmektedir. Vermekte olduğumuz hizmetlerin detayları ise şu şekilde olmaktadır;

  1. Firmamıza geldiğiniz zaman ilk olarak bankalardan kredi almanıza engel olan durumu tespit ediyoruz. Çünkü bu durum bizim probleminizi çözebilmemiz için son derece büyük önem taşımaktadır. Tespit edilen bu sürece göre eğer bankalardan kredi alma olanağınız varsa bu durum değerlendirilmekte ce size kredi verecek bir banka tespit edilmektedir. Bu sayede dilediğiniz şartlarda kredi alma imkanı doğmaktadır.
  2. Ekonomik ve finansal durumunuz incelendikten sonra eğer bizim aracılığımızla bile bankalardan kredi alma imkanınız doğmaz ise devreye firmamız girmekte ve sizin adınıza dilediğiniz herhangi bankadan kredi çekmektedir. Bu sayede siz talep ettiğiniz tutardaki parayı son derece hızlı bir şekilde elde edebilmektesiniz.
  3. Bahsi geçen bu iki hizmet sürecinde de firmamız vermekte olduğu hizmet karşılığında belli tutarlarda komisyon ödemesi talep etmektedir. Bu ödeme kişiden kişiye ve alınacak kredinin tutarına göre farklılık göstermek ile beraber en sağlıklı ve detaylı bilgi için bizimle irtibata geçebilirsiniz.
  4. Bunun yanı sıra firmamız herhangi bir kefil, teminat, ipotek edilmek üzere mal ya da ön ödeme talep etmemektedir. Vade süreleri de tamamen sizin taleplerinize göre düzenlenmekte ve sizin ödeme koşullarınız bizim için belirleyici etken olmaktadır.