Artık bankalar tarafından yüksek faiz oranları ile mağdur edilmekten sıkıldınız mı? Acil toplu paraya ihtiyacınız olduğu halde bu parayı temin edebilecek bir kuruluş ya da firma bulamadınız mı? Kredi veren firmalara güvenmiyor musunuz? O zaman bizimle tanışmamışsınız demektir.

Elbette bazı kredi veren firmalar kişilerin iyi niyetlerini suistimal etmiştir. Ve bunlardan dolayı da kişiler kredi veren veya danışmanlık hizmetleri veren firmalara bazı noktalarda olumsuz yaklaşıyor olabilirler. Fakat bu her zaman için geçerli değildir. Bizler aklınızdaki bu olumsuz önermeleri kırmaya geliyoruz. Tüm önyargılarınızı silerek, aslında komisyon ile kredi veren firmaların sizleri ne derece de düşündüğünüzü anlatacağız.

Komisyonla Kredi Verilir

Biz sizlere iki alanda hizmet vermekteyiz. İlk olarak bundan bahsetmemiz yerinde olur.

  • İlk olarak eğer ki bankalardan kredi almak istiyorsanız ama şartları sağlayamıyorsanız sizlere komisyon ile danışmanlık hizmeti veririz. Yani kredilerinizi yine bankalardan alırsınız biz yalnızca bankalar ile aranızda aracı olarak, doğru banka ile doğru alışverişi yapmanızı sağlarız. Böylece faiz maliyetletiniz düşerken, kredinizin onaylanması sağlanmış olur. Belgelerinizin tümünü, eklenecek evrakları, diğer belgelerinizi ve buna benzer diğer şartlarınızı bizler sizlere dosya olarak hazırlayarak sunarız. Tüm bunlar karşılığında belli bir miktar komisyon ücreti alırız. Böylece sizler bankalar ile sorun yaşamadan ihtiyaç duyduğunuz kredileri alabilirsiniz.
  • Bir diğer hizmetimizde de bankalardan kredi alma ihtimaliniz hiç yoksa veya bankalardan kredi alarak ekstra faiz ödemek istemiyorsanız, firmamız size komisyon karşılığı finansman sağlayacaktır. Sizler ihtiyaç duyduğunuz krediyi bizlere ilettiğinizde size bu kredi bir gün içerisinde sağlanacaktır. Ve karşılığında da verilen kredinin %15 oranında komisyonu alınarak, kalan ücret brüt tutar olarak vadelendirilecektir. Böylece aylara bölünmüş faiz oranlarından kurtulmuş olacaksınız.

Eğer firmamızdan kredi kullanmak isterseniz, bizimle irtibata geçin. Bu irtibat sonucunda attığınız mesajlarda kendinizle ilgili ayırt edici bilgilerinizi bizimle paylaşın. Bunlar adınız, soyadınız, yaşadığınız şehir ve cep telefonu numaranızın yanı sıra, sahip olduğunuz mülkler, gelir durumunuzla ilişkili olarak sağlayabileceğiniz bilgilerdir. Bu bilgiler doğrultusunda müşterilerimizi tanıdığımız için, verilen bilgilerin doğruluğu oldukça önemlidir. Firmamız sizlere ne kadar güvenirse, alabileceğiniz kredi tutarı da o derece artacaktır. Aynı zamanda sizlerin bizlere güvenmesi de bizler için önemlidir. Bu nedenle kredi almanızın her aşamasında merak ettiklerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

İrtibattan sonra kredi başvurunuz onaylanır ve tarafınıza bildirilir. Böylece birkaç saat içinde kredi tutarınız size temin edilir. Size gönderilen tutar, içinden komisyon alınmış tutardır. Böylece sizler komisyon dahil edilecek şekilde, faizsiz halde kredinizi ödemeye başlayabilirsiniz.

Komisyonla Kredi Almak için İletişim

Bu iki hizmetten faydalanabilmeniz için tek yapmanız gereken bizlere komisyonlakredi@gmail.com üzerinden başvuru metninizi yollamaktır. Hafta içi her gün 09.00- 18.00 arasında ofisimizde hizmetinizde bulunmaktayız. İster ofisimize gelin isterseniz de internet üzerimizden başvuru formumuzu doldurun ve dilediğiniz şekilde bizimle iletişime geçin. İletişim sağlandıktan sonra her türlü hizmetimiz en kısa sürede sizlere ulaştırılacaktır.